Żelazko parowe Tefal FV5605 TURBO PRO 2600W 190g/min STRAŻAK

Żelazko Tefal TURBOPRO FV5605E0

Więcej szczegółów

189,05 zł

153,70 zł netto

-5%

Stara cena: 199,00 zł

FV5605E0


Żelazko Tefal TURBO PRO FV5605E0 z funkcją starżaka


Dużą zaletą jest automatyczne wyłączanie po upływie 8 minut nieużywania. - tzw. STRAŻAK

 

Żelazko TEFAL Ultimate Anti-Calc FV5605E0 to urządzenie o wysokiej mocy (2600 W), która zapewnia jego szybkie nagrzewanie i skuteczną pracę ze wszystkimi typami odzieży przeznaczonej do prasowania. Dzięki wbudowanemu generatorowi żelazko stale produkuje parę w ilości do 50 g/min, a możliwość regulacji jej strumienia pozwoli dostosować ustawienia żelazka do aktualnych potrzeb. Funkcja ciągłego wytwarzania strumienia pary ułatwia rozprasowywanie fałd na wszystkich typach odzieży, a silne uderzenie pary (190 g  ) skutecznie usunie nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Strumień pary wniknie głęboko w tkaninę, dodatkowo zwilżając włókna tkaniny, dzięki czemu nawet najtrudniejsze do rozprasowania tkaniny, łatwo poddadzą się żelazku. Urządzenie wyposażone jest ponadto w funkcję pionowego wyrzutu pary, co umożliwia zlikwidowanie zagnieceń na ubraniach, bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka. Funkcja ta umożliwia prasowanie w pionie samą parą, bez kontaktu tkaniny z gorącą stopą żelazka.

 

Ceramiczna stopa Durilium Autoclean gwarantuje zarówno silny strumień pary, jak i wspaniały poślizg. Dzięki gładkiej powłoce, stopa łatwo przesuwa się po wszystkich powierzchniach przeznaczonych do prasowania. Jest też bardzo odporna na zarysowania, dzięki czemu możemy prasować garderobę ozdobioną elementami o ostrych krawędziach (guziki, suwaki), bez obaw o uszkodzenie powierzchni stopy.

 

Żelazko TEFAL TURBO PRO FV5605 wyposażone jest w Aquaspeed System – szeroki otwór wlewowy w tylnej części żelazka, ułatwiający napełnianie zbiornika wodą. Posiada też bezpieczny system zamykania, zabezpieczony przed zgubieniem lub wyłamaniem. Urządzenie nie potrzebuje wody destylowanej, system antywapienny Anti Calc zapobiega osadzaniu się kamienia w jego wnętrzu, dzięki czemu elementy wewnętrzne żelazka utrzymywane są w dobrym stanie. Funkcja samooczyszczania w prosty sposób udrożni kanaliki parowe, dzięki czemu będą one wolne od osadu kamiennego.

 

Dodatkową funkcjonalność sprzętu stanowi blokada kapania Anti Drip, która zapobiega wyciekaniu wody podczas pracy w niskich temperaturach i powstawaniu plam na ubraniach. Dzięki niej woda nie wydostanie się z kanalików parowych nawet wtedy, kiedy żelazko będzie wyłączone.

 

Żelazko TEFAL TURBO PRO FV5605 wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania Auto Stop. Specjalny czujnik spowoduje, że żelazko wyłączy się samodzielnie po określonym czasie bez ruchu. Wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania sprzętu i eliminuje niepotrzebny pobór prądu.

 

Urządzenie ma ponadto wbudowany spryskiwacz, a pojemny zbiorniczek na wodę (300 ml) pozwala zmniejszyć częstotliwość uzupełniania płynu podczas długotrwałego prasowania.

 

Ważne funkcje :

 

Stopa Durilium Autoclean ślizga się z łatwością po wszystkich rodzajach tkanin.

Doskonałe rozprowadzanie pary dzięki otworom rozmieszczonym na całej powierzchni stopy.

Funkcja samoczyszczenia

Funkcja zraszania

Uderzenie pary 190 g/min

Maksymalna moc (W) 2600

Automatyczny wyłącznik - funkcja strażak

System antywapienny

Wytwarzanie pary - 50 g/min

Blokada kapania

 

 Oferowany produkt jest nowy, zapakowany fabrycznie na pełnej gwarancji producenta.

 

Gwarancja 24 miesiące dla konsumenta

MADE IN FRANCE


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Żelazko parowe Tefal FV5605 TURBO PRO 2600W 190g/min STRAŻAK

Żelazko parowe Tefal FV5605 TURBO PRO 2600W 190g/min STRAŻAK

Żelazko Tefal TURBOPRO FV5605E0

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii