Postanowienia Ogólne :

Jesteśmy jedną z rzetelniejszych platform internetowych w Polsce, działamy od 2010 roku. Oferujemy ponad 500 produktów drobnego AGD .  Przez cały czas pracujemy nad rozwojem kolejnych działów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami oferujemy tylko i wyłącznie nowe produkty z gwarancją producentów w najlepszych cenach na rynku.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw na terenie całej Polski, współpracujemy z DPD , Inpost .

Właścicielem sklepu jest :

Firma zarejestrowana w CEIDG

Sklep internetowy "SAMSARA" Małgorzata Kaniewska-Rozmiarek

Debowa 14 Bierzglinek

62-303 Września

REGON: 360214067

NIP: 789-131-96-74

telefon : 600445585
mail : sklep@wrzesnia24.com.pl

Nr konta do płatności przelewem :

MBANK 92 1140 2004 0000 3502 7547 3806

Procedura zawierania umowy sprzedaży :

Umieszczenie na witrynie Sklepu Internetowego określonego towaru wraz z oznaczeniem jego ceny nie stanowi oferty jego sprzedaży, a jedynie zaproszenie dla kupujących do składania ofert.

Sklep Internetowy potwierdza otrzymanie zamówienia przez automatycznie generowaną wiadomość e-mail, którą wysyła kupującemu.

Sklep Internetowy zapewnia kupującemu możliwość skorygowania ewentualnych błędów w składanym zamówieniu, jego zmiany lub anulowania, aż do momentu zawarcia umowy sprzedaży. Jeżeli proponowana treść umowy sprzedaży nie jest zgodna z zamówieniem złożonym przez kupującego, kupujący powinien zawiadomić Sklep Internetowy o zauważonych rozbieżnościach.

Ceny towarów umieszczone na witrynie Sklepu Internetowego są cenami brutto i zawierają cło, podatki – w tym podatek VAT - oraz Koszt Gospodarowania Odpadami (KGO). 

Sklep internetowy zapewnia kupującym następujące sposoby zapłaty:

  • zapłata przelewem tradycyjnym - kupujący zleca wykonanie przelewu bezpośrednio na numer rachunku bankowego Sklepu Internetowego
  • zapłata gotówką - dotyczy zamówień odbieranych przez kupującego w Punkcie Odbioru Towarów 
  • zapłata gotówką za pobraniem - dotyczy dostawy realizowanej przez przewoźników. W przypadku dostawy realizowanej przez DPD maksymalna kwota pobrania wynosi 5.500 zł.

 

KOSZTY, SPOSÓB I TERMIN DOSTAWY

W Sklepie Internetowym są dostępne następujące sposoby dostawy towarów:

Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący.

- odbiór osobisty w Punkcie Odbioru Towarów. Kupujący nie ponosi dodatkowych opłat

- przesyłka za pośrednictwem firmy DPD (Polska ) .Przewoźnik doręcza przesyłki tylko od poniedziałku do piątku .Kurier ma obowiązek dostarczyć zakupiony towar ważący do 30 kg. do drzwi .Dostawa realizowana jest jedynie na obszarze Polski. Szczegółowe koszty i terminy dostawy są uzależnione od wagi oraz wielkości przesyłki i podane są przy każdym towarze na witrynie Sklepu Internetowego.

W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej wydaniem, Kupujący powinien postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od dostawcy protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, Kupujący powinien w ciągu 2 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich dostawcę. 

W przypadku stwierdzonych uszkodzeń towaru, spisz protokół szkody z kurierem i niezwłocznie prześlij go do nas na adres: reklamacje@wrzesnia24.com.pl 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZASADY ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU

Kupujący-konsument, który zawarł umowę sprzedaży ze Sklepem Internetowym, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów .

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, kupujący-konsument musi poinformować Sklep Internetowy o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy spredaży, w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pocztą elektroniczną na adres sklep@wrzesnia24.com.pl). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na formularzu :

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]
…………………………….
…………………………….
…………………………….

Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….………………………………………………………………………………………………………….,
Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .Imię i nazwisko………………………………………………………….
Login Allegro……………………………………………………………..
Adres …..…………………….……..…………………………………….
Data………………………………………………………………………….

Przesyłkę należy nadać na adres Sklep internetowy ul.Dębowa 14 Bierzglinek 62-303 Września

Zwrot płatności za zwracany towar zostanie dokonany na wskazane przez kupującego konto .

 

 

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KUPUJĄCYCH

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez sklep internetowy danych osobowych zawartych w zamówieniu w celu określonym w pkt 3, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

Dane osobowe kupującego będą przetwarzane przez Sklep Internetowy wyłącznie w celu należytego wykonania umowy sprzedaży, w szczególności skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz dostawy towaru pod wskazany przez Kupującego adres.

Kupujący ma prawo do wglądu w przechowywane przez Sklep internetowy dane osobowe, ich zmiany lub usunięcia.