LISTWA ZASILAJĄCA ARMAC R5 1.5M 5X 230V PL 10A CZARNA

Z28849

Nowy produkt

35,91 zł brutto

-10%

39,90 zł brutto

10 Przedmioty

Banner

 

Armac R5 to wytrzymała 5-gniazdowa listwa przeciwprzepięciowa, która z powodzeniem zabezpieczy cenne urządzenia elektroniczne. W celu zapewnienia kompleksowej ochrony, listwę wyposażono w wyłącznik zasilania, bezpiecznik automatyczny oraz zabezpieczenie przed dziećmi.

shs0bzp6opxq3wfpui005p9z.jpg
pd4dwvem9d5qytwmjuq9lqx6.jpg

KOMPLET ZABEZPIECZEŃ

Dzięki wyłącznikowi zasilania listwa umożliwia odłączenie prądu za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo, listwa posiada bezpiecznik automatyczny o czasie reakcji wynoszącym 25 nanosekund oraz warystor zabezpieczony bezpiecznikiem termicznym. Takie rozwiązania pozwalają na zapewnienie najwyższego poziomu ochrony w przypadku awarii instalacji elektrycznej.

 

0rw51iwzesuf5r97bxwsrbku.jpg

NIEZAWODNE MATERIAŁY

Obudowę wykonano z wysokiej jakości materiału samogasnącego, który uchroni listwę przed spłonięciem w przypadku pożaru. Ponadto, konstrukcja odporna jest na uszkodzenia mechaniczne oraz wstrząsy, dzięki czemu posłuży użytkownikowi przez długie lata. Przewód dołączony do listwy występuje w trzech wariantach: 1,5 metra, 3 metry oraz 5 metrów.

 

qgm2x8a87xyw9u5qasha5t5w.jpg

UBEZPIECZENIE OC I PIĘĆ LAT GWARANCJI

Aby zapewnić użytkownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa, Armac R5 objęto pięcioletnią ochroną gwarancyjną. Co więcej, listwa posiada ubezpieczenie OC na szkody wyrządzone przez wadliwy produkt. Postaw na pewność i bezpieczeństwo z Armac R5!

SYSTEM CHILD PROTECTION

Zabezpieczenie przed dziećmi jest niezwykle ważnym elementem w przypadku prądu. Każde z pięciu gniazd sieciowych z uziemieniem wyposażono we wbudowane przesłony ochronne, które uniemożliwiają dzieciom dostęp do fragmentów będących pod napięciem.

ri4mzbz7dxhbk761ix779f4i.jpg
d5hko3tlkdzej1yhwog0fsmq.jpg

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU

Listwa posiada specjalne otwory mocujące, umożliwiające przytwierdzenie jej do podłoża oraz mebli. Takie rozwiązanie sprawia, że Armac R5 jest niezwykle uniwersalny i doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni.

 

1j7ejd6si61er9gnu4290g0s.jpg

5 innych produktów w tej samej kategorii: