*Rowenta odkurzacz RO3186EA

*RO3186EA

Nowy produkt

449,10 zł brutto

-10%

499,00 zł brutto

Odkurzacz workowy Rowenta Power XXL

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

Wyjątkowa efektywność
Odkurzacz workowy Tefal Power XXL dzięki wyjątkowej mocy ssącej skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Worek o dużej pojemności 4,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania, a kabel o długości 8,4 m pozwala na sprzątanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki.

Silnik EffiTech
Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

Maksymalna wygoda odkurzania
Worek o pojemności XXL
Pojemność 4,5 l sprawia, że możesz odkurzać nawet duże powierzchnie bez konieczności częstej wymiany worka.

Skuteczne odkurzanie
Wydajna głowica
Komfortowe odkurzanie zapewnia wydajna i łatwa w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach.

Komfort odkurzania
Cicha praca urządzenia
Wydajna i komfortowa praca odkurzacza na poziomie zaledwie 70 db(A).

Wysokowydajna filtracja
Filtracja na poziomie 99,98%
Zaawansowany system filtracji sprawia, że 99,98% kurzu i najdrobniejszych cząstek zostaje skutecznie zatrzymane w worku Hygiene+ oraz filtrach.

Pełna higiena
Worki Hygiene+
Pożegnaj się z chmurami pyłu i zapewnij sobie wyjątkową higienę przy wymianie worka dzięki samozamykającej się klapce zatrzymującej cały kurz w środku.

Zawsze pod ręką
Szczotka Easy Brush
Dzięki wbudowanej szczotce Easy Brush, która jest zawsze pod ręką z łatwością posprzątasz delikatne powierzchnie, trudno dostępne miejsca i meble.

Łatwość użytkowania
Ergonomiczny kształt i 4 wielokierunkowe koła
Odkurzacz porusza się w dowolnym kierunku, co zapewnia większą płynność i swobodę ruchu. Możliwość ustawienia urządzenia w pionie ułatwia jego przechowywanie.

Bez schylania się
Teleskopowa rura
Dzięki teleskopowej konstrukcji możesz dostosować długość rury do własnego wzrostu i odkurzać w wygodnej pozycji.

Czysty dom i samochód
Akcesoria Home & Car Kit
Odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie dzięki zestawowi praktycznych szczotek do domu i samochodu, przy użyciu których bez trudu dotrzesz nawet do trudno dostępnych zakamarków.

Maksymalna skuteczność odkurzania i duża pojemność worka sprawiają, że odkurzacz workowy Tefal Power XXL doskonale odpowiada potrzebom osób mieszkających w mieszkaniach i domach o dużej powierzchni. Kabel o długości 8,4 m daje zasięg pracy do 11 m, co pozwala na sprzątanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech nowej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg zapewnia jeszcze skuteczniejsze odkurzanie. Wydajność tego urządzenia idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak: wygodna wymiana worków Hygiene+ i komfortowo cicha praca.

11 innych produktów w tej samej kategorii: