*Rowenta odkurzacz RO3785EA

*RO3785EA

Nowy produkt

359,10 zł brutto

-10%

399,00 zł brutto

Odkurzacz Compact Power Cyclonic Rowenta

Więcej szczegółów

137 Przedmioty

Skuteczność i wygoda w kompaktowej formie
Odkurzacz bezworkowy Compact Power   to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie. Urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jednocześnie gwarantując komfort pracy. Duży zbiornik na kurz o pojemności 1,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.
Wyjątkowa oszczędność prądu
Efektywność energetyczna
Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.
Skuteczność na każdym podłożu
Wydajna szczotka 2w1
Komfortowe odkurzanie zapewnia wydajna i łatwa w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach.
System filtracji
Odkurzacz posiada zaawansowany system monocyklonowy, który zapewnia doskonałą separację powietrza od pyłu. Dodatkowo 2 warstwy filtracji: filtr piankowy umieszczony przed silnikiem oraz specjalny filtr o wysokiej wydajności umieszczony tuż przed wylotem powietrza, precyzyjnie wychwycą najmniejsze cząsteczki kurzu emitowane podczas pracy. Skutecznie filtrowane jest aż 99,98% odkurzanego pyłu.
Łatwe opróżnianie
System Clean Express w 4 prostych krokach zapewnia proste pozbywanie się kurzu z pojemnika.
Kompaktowa forma
Dzięki kompaktowej budowie odkurzacz Compact Power ™ Cyclonic jest łatwy w przechowywaniu. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje sporą pojemność zbiornika - 1,5l.
Czysty dom i samochód
Akcesoria Home & Car Kit
Odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie dzięki zestawowi praktycznych szczotek do domu i samochodu, przy użyciu których bez trudu dotrzesz nawet do trudno dostępnych zakamarków.
Produkt naprawialny - 10 lat
Łatwa naprawa produktu Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie
Maksymalna skuteczność odkurzania i duży pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem sprawiają, że Compact Power to idealny odkurzacz do każdego domu. Zbiornik na kurz o pojemności 1,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Jednocześnie kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie jest łatwe w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie. Zastosowana w Compact Power technologia cyklonowa charakteryzuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i gwarantuje zawsze dokładne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

11 innych produktów w tej samej kategorii: