*Rowenta odkurzacz RO7643EA

*RO7643EA

Nowy produkt

629,10 zł brutto

-10%

699,00 zł brutto

  • ULTRA CICHY JEDYNIE 67dB
  • pojemnik 2,5L
  • teleskopowa rura
  • końcówka szczelinowa do odkurzania trudno dostępnych miejsc
  • szczotka parkietowa
  • szczotka dwu poziomowa do dywanów typu POWER AIR
  • MEGA poręczna szczotka wbudowana w uchwyt

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Silence Force Cyclonic to odkurzacz bezworkowy, który łączy wyjątkową wydajność czyszczenia z komfortem ekstremalnej ciszy podczas użytkowania. Nowa 2-pozycyjna głowica POWER AIR zapewnia ekstremalną wydajność na wszystkich powierzchniach. Ulepszona ergonomia zapewnia lepszy dostęp do trudnodostępnych miejsc. Wysoka skuteczność filtracji zatrzymuje aż do 99,98% kurzu.

Cicha praca

Poczuj większy komfort podczas odkurzania dzięki prawie bezgłośnej pracy odkurzacza Silence Force Cyclonic – nie przekraczającej 67dB.

Efektywne odkurzanie

Innowacyjna, 2-pozycyjna głowica ssąca zapewnia wszechstronną wydajność oraz doskonałe rezultaty podczas czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, w tym twardych podłóg oraz dywanów z krótkim bądź długim włosem.

Zaawansowane technologie

Silence Force Cyclonic posiada nowoczesne technologie, które pozwalają osiągać lepsze rezultaty w odkurzaniu. System Air Booster oraz Cyclonic wraz ze specjalnym piankowym filtrem tworzą doskonałe rozwiązanie, które dokładnie zasysa wszelkie zabrudzenia z powierzchni i tym samym wyłapuje aż do 99,98% kurzu.

Solidna konstrukcja

Odkurzacz Silence Force Cyclonic posiada zabezpieczenia – system zamków, który zapobiega przypadkowemu otworzeniu i wysunięciu się pojemnika na kurz. Ten sam system jednocześnie ułatwia opróżnianie zbiornika i ponowne jego umieszczanie.

Doskonała filtracja

Zaawansowana technologia cyklonowa i wysokowydajne filtry wychwytują 99,98% kurzu.

Doskonałe rezultaty na każdej powierzchni

Dwupozycyjny system POWER AIR zapewnia wygodne prowadzenie szczotki na każdym rodzaju podłogi: od delikatnych twardych podłóg po wykładziny o niskim i wysokim włosiu, które mogą być trudniejsze do odkurzania za pomocą standardowej głowicy.

Ergonomiczna obudowa

Poręczny uchwyt Ergo Comfort o zwiększonej ergonomii zapewnia komfortowe przenoszenie i łatwą obsługę odkurzacza. Dodatkowo niewielki, kompaktowy kształt Silence Force Cyclonic sprawia, że jego przechowywanie jest prostsze.

Pojemny zbiornik

Duża pojemność 2,5 l zapewnia wyższy poziom autonomii i wygody przy rzadszym opróżnianiu pojemnika na kurz.

Do największych atutów Silence Force Cyclonic należy zaliczyć praktycznie bezgłośną pracę urządzenia oraz jego wydajność. Wydobywający się dźwięk nie przekraczający 67dB, co oznacza, że odgłos pracy można porównać do poziomu głośności zwykłej rozmowy. Bezworkowy odkurzacz posiada 2- pozycyjną głowicę ssącą POWER AIR, która zapewni doskonałe rezultaty w sprzątaniu niezależnie od rodzaju powierzchni. Wydajność idzie w parze z ulepszoną ergonomią. System blokowania uniemożliwia przypadkowe otworzenie pokrywy pod, która podtrzymuje zbiornik – jego opróżnianie również jest bardzo łatwe. Duży poręczny uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie odkurza natomiast opływowy, kompaktowy kształt sprawia, że jego przechowywanie staje się prostsze. Dopełnieniem wszelkich zalet jest zaawansowana technologia cyklonowa, wychwytująca 99,98% kurzu.

11 innych produktów w tej samej kategorii: