Rowenta grzejnik olejowy BU2620F0

*BU2620F0

Nowy produkt

323,10 zł brutto

-10%

359,00 zł brutto

Grzejnik olejowy ROWENTA Intensium

BU2620

  • 2000W

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Grzejnik olejowy Rowenta Intensium zapewnia doskonałą emisję ciepła w pomieszczeniach o kubaturze 25 m². Duża powierzchnia grzejna umozliwia szybsze rozprowadzanie ciepła dla danej powierzchni. Funkcja termostatu pozwala na podniesienie temperatury do określonej wartości. Wydajny grzejnik o mocy 2000W posiada wygodną, 3 poziomową regulację ogrzewania. Cicha praca urządzenia nie zakłóca Twoich codziennych czynności.

Dystrybucja ciepła

Dziewięć żeberek zapewnia szeroką emisję ciepła, co pozwala na bardzo dokładne ogrzewanie pomieszczeń o powierzchni do 25 m².

ROWENTA GRZEJNIK OLEJOWY BU2620 2000W TERMOSTAT EAN 3121040070260

Cicha praca

Cicha praca nie zaburzy Twoich codziennych czynności. W spokoju możesz zająć się czytaniem, oglądaniem filmu lub nauką. Praca urządzenia jest praktycznie nie do wychwycenia.

Ograniczenie zużycia energii

Trzy regulowane ustawienia mocy, w tym tryb Eco, pozwalają zaoszczędzić zużycie energii.

System zabezpieczeń

Grzejnik posiada zabezpieczenia przed wywróceniem i przegrzaniem, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Ergonomiczna konstrukcja

Poręczny uchwyt oraz obrotowe kółka pozwalają w razie potrzeby zmienić położenie grzejnika, zapewniając optymalny komfort.

Schowek na przewód

Grzejnik posiada zintegrowany schowek na przewód dla dodatkowej wygody.

Grzejnik olejowy Intensium firmy Rowenta wprowadza przytulną atmosferę do Twojego pomieszczenia, łącząc konwekcję i promieniowanie, zapewnia przyjemne, komfortowe ciepło.

Dziewięć żeberek umożliwia szeroki zasięg emisji ciepła. Doskonałe efekty grzewcze są odczuwane w pomieszczeniach o powierzchni do 25 m². Praca grzejnika jest praktycznie nie zauważalna, ma to wpływ na komfort użytkowania - codzienne czynności takie jak oglądanie telewizji czy nauka mogą być realizowane bez zakłóceń. Trzy ustawienia mocy z maksymalnym parametrem do 2000 W, zapewniają progresywne ogrzewanie, a regulowany termostat z łatwością dostosowuje się do Twoich potrzeb. Jednocześnie podwójna ochrona przed przewróceniem i przegrzaniem zapewnia większe bezpieczeństwo. Łatwy w transporcie i ustawianiu dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi i obracanym o 360 ° kołom, grzejnik Intensium posiada wygodny schowek na przewód, który umożliwia schludne i uporządkowane przechowywanie, gdy nie jest używany.

4 innych produktów w tej samej kategorii: